Про проект

Відпочинок у Луцьку – сайт про відпочинок та розваги у Луцьку, створений і розвивається з єдиною метою — надати Вам можливість отримати повну, об'єктивну та корисну інформацію про заклади пов'язані з відпочинком та розвагами у Луцьку.

Відпочинок у Луцьку не ставить перед собою за мету охопити увесь спектр інформації по цій тематиці, це просто неможливо. Ми бачимо нашу місію в форуванні докладного, ілюстрованого, інтернет-каталогу про розваги та відпочинок у Луцьку, оновлення якого відбувається постійно. Ми хочемо допомогти відвідувачам організувати своє дозвілля, сповістити все про культурне життя міста, познайомити з тими місцями, де можна провести свій вільний час з задоволенням.

Редакція сайту відкрита до співпраці. Ми з радістю розглянемо зауваження та  пропозиції по опублікуванню тематичних статей про заклади та міроприємства в нашому місті, рецензії на фільми, спектаклі, концерти. Також ми відкриті бізнес ініціативам. Якщо в листі вказано зворотню адресу, то протягом двох днів ви отримаєте відповідь.

В своїй діяльності сайт керується положеннями Закону України «Про інформацію».

Останні відгуки

Новинки

Реклама