Коментувати

02/06 Концерт Студія «Квартал-95»афіша

Концерт Студія «Квартал-95» в Луцьку відбудеться 02 червня 2018 р, 20: 00

Студія «Квартал-95» Нова Програма.

В новому році нова програма Студії «Квартал 95» радує своїх глядачів. Після тріумфальних гастролей в Америці і Австралії головні коміки країни готові смішити українців. Володимир Зеленский, Євгеній Кошевой,Юрій Крапов і усі кохані «кварталовці» скоро в твоєму місті. Нові образи, свіжі жарти, актуальні пародії, — усе це водному неповторному концерті.

Студія «Квартал 95» з нетерпінням чекає своїх глядачів! І звернете увагу, без гарного настрою квиток не дійсний! Чекаємо вас, готовими сміятися і веселитися разом з нами.

Студія квартал 95 — це гумористичне шоу, в якому беруть участь акторський колектив Студії «Квартал 95». Гумор в «Вечірньому Кварталі» завжди свіжий і актуальний, гострий і точний. «Вечірній Квартал» — це інтерпретація подій щовідбуваються в суспільно-політичному житті країни через призму здорової іронії і сарказму. Багато хто вже звик дізнаватися новини саме з шоу"Вечірній Квартал". У шоу по-доброму і від душі сміютьсянад політиками і спортсменами, музикантами ітелезірками, причому найчастіше разом з ними ж. «Вечірній Квартал» давно б'є рекорди по телевізійнихрейтингах, а вдячні глядачі, що забивають під зав'язку усізали, де проходять концерти «Кварталу 95», називаютьхлопців «народними антидепресантами».

  • 02/06 Концерт Студія «Квартал-95»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама