Коментувати

02/10 Степан Гігаафіша

2 жовтня в обласному музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка у Луцьку відбудеться концерт метра української естради Степана Гіги.

Артист віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім'янином. Його творчість сповнена позитивом. Активний і талановитий він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради, кажуть організатори.

Не зважаючи, на те, що у Степана Гіги та його дітей – Степана (Steveg) і Квітослави є власна сольна кар’єра, їхні спільні виступи під час концертів у різних куточках України та поза її межами вже стали для родини традиційними. І це тому, що для них це – чудова можливість якомога більше часу проводити разом. І саме діти та сім’я й надихають артиста творити й дарувати своїм слухачам позитивні емоції.

«Я завжди стверджував, що буду щасливий, коли хоча б одна пісня з мого репертуару буде відома. Якщо після концерту люди наспівують якусь фразу з пісні – моя праця не даремна», — говорить співак.

Сьогодні в скарбничці Степана Гіги — три альбоми. Артист також займається розвитком молодих талантів у своїй студії звукозапису GIGARecords.

«Біла вуаль», «Весілля», «Достигає вишня», «Мандрівний скрипаль» — ці та багато інших пісень входять в список улюблених для багатьох українців. Поряд з іншими композиціями вони обов'язково пролунають на концерті.

Квитки можна придбати:

— в касі TikhonovAgency (стадіон «Авангард» зі сторони меморіалу — Проспект Василя Мойсея), з 11:00 до 20:00, щодня.

— на сайті kasa.in.ua

Довідка за телефонами:

☎️ +380 66 555 79 86

☎️ +380 97 376 85 93

  • 02/10 Степан Гіга

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама