Коментувати

10-12/08 Восьмий Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня»афіша

10-12 серпня 2018 року на Волині відбудеться Восьмий Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня».

У дійстві візьме участь 32 колективи з інших областей та з-за кордону. Це не рахуючи учасників з Волинської області. Натомість інші держави представлятимуть делегації з Польщі, Білорусії, Франції, Словаччини та Словенії.

Пісенний фестиваль об’єднає у собі козацькі та повстанські пісні та проходитиме у трьох локаціях: у м.Луцьку, м.Берестечку (Горохівський район) та в урочищі Вовчак (Турійський район).

Урочисте відкриття відбудеться на Театральному майдані в місті Луцьку 10 серпня 2018 року. Так, на вулицях міста вируватиме народне життя Волині і Полісся через призму етнографічних майданчиків, де волиняни відтворять обійстя гончара, кузню, лісничівку, старовинний шинок, млин, гуральню, рибальське подвір’я, пасіку, де частуватимуть справжніми різновидами меду. Разом із тим, проводитимуть майстер-класи та передаватимуть досвід народних умільців соломо- і сіно плетіння, виготовлятимуть ляльки-мотанки, кераміки, гончарства тощо.

Вінцем фестивалю стане гала-концерт «Уклін тобі, Україно!» на сцені Театрального майдану міста Луцька 12 серпня 2018 року.

  • 10-12/08 Восьмий Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама