Коментувати

11/01 Про Що Мовчать Чоловіки Або Дикун Foreverафіша

Знову у Луцьку, найпопулярніша моновистава Бродвею — «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER»!!!

Запрошуємо цінителів мистецтва і гумору на унікальне шоу, частина грошей з якого буде передана на лікування юній лучанці Mariana Parkhomyuk

Надзвичайно харизматична і красива дівчина має діагноз: гострий лімфобластний лейкоз. Дівчина власним прикладом показує, як важливо любити життя і своєю посмішкою перемагає будь-яке зло.

11 січня, о 19:00 в Палаці Культури міста, не пропусти показ світового хіта!

Талановито, щиро, надзвичайно влучно та до сліз дотепно!
“Про що мовчать чоловіки” — це захоплююча і весела моновистава у жанрі стендап, у якій намагаються примиритися дві галактики — Чоловік і Жінка.

Автор п'єси — американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік.

П'єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів'є — Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний ОЛЕКСІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ, який розкриє всі таємниці буття чоловіка, секрети стосунків чоловіків і жінок і…кожного з нас!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

  • 11/01 Про Що Мовчать Чоловіки Або Дикун Forever

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама