Коментувати

11/04 Тоня Матвієнко та симфонічний та оркестр «Bravisimo»афіша

Тоня Матвієнко та симфонічний та оркестр «Bravisimo» їдуть у Луцьк. 11 квітня 2018. Драмтеатр ім. Т.Г. Шевченка

Незабаром українська співачка Тоня Матвієнко вирушить у тур містами України. Вже у квітні вона порадує своїх фанів виступами з симфонічним оркестром BRAVISIMO. У Луцьку концерт відбудеться 11 квітня о 19:00 в Волинському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка.

До музичної програми увійдуть хіти виконавиці, а також музичні твори династії Матвієнко. Адже, старт своєї кар’єри Тоня починала з виконання українських класичних творів. Тоді вона була солісткою Національного ансамблю “Київська камерата”.

“Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантаминашої країни. Тому, коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я — запалилась! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасаною є українська пісня”.

Хіти Тоні Матвієнко, які вже завоювали своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане “родзинкою” її виступів.

  • 11/04 Тоня Матвієнко та симфонічний та оркестр «Bravisimo»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама