Коментувати

11/12 Ярмарок сирів у Луцькуафіша

Найсмачніша подія в Луцьку!
Запрошуємо скуштувати та придбати унікальні сири від виробників з Волині та Рівненщини!

Коли: 11 грудня, 15:00-19:00
Де: РЦ «Промінь» (просп. Президента Грушевського, 2, 1 пов.)

Протягом липня-грудня 2018 року ВОГО «Фонд місцевого розвитку» з України та Фундація Європейська Академія Самоврядування з Польщі реалізовували проект «Сприяння впровадженню новітніх технологій переробки молока у Волинській та Рівненській областях шляхом ознайомлення з кращими польськими практиками».

В рамках проекту відбувалися навчання для сироварів з Волинської та Рівненської областей у форматі тренінгів, навчальних візитів до кращих підприємств з України та Польщі. Набутий досвід учасники і представлять під час ярмарку, презентуючи свою продукцію.

Також запланована презентація книги Кшиштофа Яворського, який 20 років життя присвятив мистецтву сироваріння «Порадник сировара».

У ярмарку візьмуть участь виробники з Рівненщини (СОК «ГориньДар»), з Волині («Шацький молокозавод», «Старий Порицьк», «Угринівмолоко», виробники Наталія Видрич, Зай Світлана, Віктор Бошель, СОК «Степ», ФГ «Шляхом традицій»).

Проект отримав фінансову підтримку від Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога» в галузі розвитку. Підтримує ініціативу Konsulat Generalny RP w Łucku та Департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

  • 11/12 Ярмарок сирів у Луцьку

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама