Коментувати

12/11 Гурт «АССА»афіша

Яскравий представник нової генерації української рок-музики гурт «АССА» завітає до Луцька 12 листопада, — інформують організатори заходу. Київський колектив на чолі з уродженкою Луцька Тетяною Власовою зіграє нову програму в оновленому складі.

12 листопада на луцьку сцену вийдуть гітарист Дмитро Власов, бас-гітарист Євген Крутоголов, барабанщик Володимир Мирошниченко та незмінна солістка і автор пісень гурту Тетяна Власова.

«Традиційно перед концертом у Луцьку ми хвилюємось по-особливому, – зізнається Тетяна. – Вважаємо це місто рідним, тому й відповідальність тут на нас завжди більша, ніж будь-де. Сподіваюсь побачити на концерті найкращих лучан, які люблять хорошу музику і хочуть провести чудовий вечір у гарній компанії», — розповіла організаторам солістка гурту.

Концерти гурту «АССА» – це завжди шалена суміш лірики, чуттєвості і сучасного рок-драйву. У своїх піснях музиканти вправно міксують мелодійність та емоційність – і це поєднання не залишає байдужим жодного глядача.

Гурт «АССА» створено у 2015 році в Києві. За цей час гурт виступив у різних містах країни, став учасником багатьох фестивалів. Торік пісня гурту перемогла у всеукраїнській акції «Полювання на пісню». Весною цього року «АССА» стала фіналістом конкурсу «Ше.Пісня», отримавши нагороду «За найчуттєвіше виконання» з піснею на слова Тараса Шевченка.

Концерт гурту «АССА» відбудеться 12 листопада в «Лучеськ-пабі» (вул. Крилова, 1). Початок о 20.00. Вхід вільний.

  • 12/11 Гурт «АССА»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама