Коментувати

12/12 Андріївські вечорниці з гуртами «Давня Казка» та «Чачка»афіша

Андріївські вечорниці — добра та давня українська традиція. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, а напередодні цього, тобто 12 грудня, прийнято збиратися на Андріївські вечорниці.

За традицією в цей вечір і ніч хлопці робили різноманітні дрібні капості дівчатам (викрадали і ховали предмети одягу, прикраси). Дівчата ж в цей час займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого і на результат майбутнього сімейного життя.

Гурти Давня Казка та Чачка обрали собі за традицію кожного року вшановувати це свято запальними концертами та шоу-програмою.

Отож концертна програма за участю двох гуртів відбудеться у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

На відвідувачів чекає запальний концерт, а також: гадання, оповіді про свято, театралізовані постановки та чудовий настрій на весь рік. А незаміжнім дівчатам — поради, що робити в цей вечір, щоб знайти свого суженого-ряженого! Колективи виконуватимуть як авторські, народні так і повністю автентичні пісні!

Квитки можна придбати онлайн або у касі #TikhonovAgency (Бар «П»ятниця», проспект Волі 17, щодня (крім четверга) з 11:00 до 19:00).

  • 12/12 Андріївські вечорниці з гуртами «Давня Казка» та «Чачка»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама