Коментувати

13/02 Святкова програма «Love Story» до Дня закоханихафіша

13 лютого о 19:00 у «РЦ Промінь» – святкова програма «Love Story» до Дня закоханих: найромантичніша музика у виконанні оркестру Lords of the Sound.

Кожна пара мріє провести цей день особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. «Lords of the Sound» влаштують для вас справжній симфонічно-романтичний вечір!

Традиційно найвідоміший український оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими світовими хітами з репертуару Ed Sheeran, Whitney Houston, Gloria Gaynor, Sting та інших, а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів: «Майстер і Маргарита», «Зоряні війни», «Сутінки», «Титанік», «Привид Опери», «Ромео та Джульєтта», «Амелі», «Мулен Руж», «Запах жінки», «La La Land», «Багряний пік»та інших.

А особливим дарунком для закоханих стане спеціальна частина шоу – «GOLDEN ROMANTIC HITS»! Виступатимуть також майстерні вокалісти Анна Ходоровська, Ігор Петров та Ярослав Радіоненко.

Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів 13 лютого у Луцьку разом з оркестром «Lords of the Sound» та програмою «Love Story» – особливий подарунок до Дня всіх закоханих.

Вартість квитка: 140-490 грн.

  • 13/02  Святкова програма «Love Story» до Дня закоханих

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама