Коментувати

13/04 У Луцьку покажуть п’єсу «Собаче серце»афіша

Лучан кличуть на виставу «Собаче серце» під режисурою Віктора Золотухіна. Показ п`єси за відомим романом Булгакова відбудеться 13 квітня в облмуздрамтеатрі о 19.00.

Повість, що написана Булгаковим у 20-х роках минулого століття, не втрачає актуальності й сьогодні. Розруха в головах та будинках, самий розпал будівництва соціалізму, квартирне питання — все це гармонійно обіграно у сюжеті вистави.

Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський вирішується на експеримент по пересадці сім'яних залоз і гіпофіза померлого бомжа, п'яниці і хулігана Клима Чугункина милому собаці Шарику, знайденому на вулиці. Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Замість доброї собаки на світло з'являється потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успадкував від свого «донора» лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися в соціалістичної дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення Москви від бродячих тварин. Шариков перетворює життя професора Преображенського і мешканців його квартири на справжнє пекло.

Підбурюваний головою будинкового комітету Швондер, він пише доноси на свого «творця», вимагає виділити йому житлоплощу і навіть загрожує револьвером. Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарикова в його первісний стан.

Цей спектакль для справжніх естетів театрального мистецтва і прихильників творчості геніального режисера Валерія Золотухина.

Квитки на виставу можна придбати онлайн. Вартість — від 70 грн.

  • 13/04 У Луцьку покажуть п’єсу «Собаче серце»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама