Коментувати

14/12 Jazz bez у Луцьку відкриє етно-джазовий бенд Lelékaафіша

У середині грудня в обласному центрі Волині відбудеться XVIII міжнародний джазовий фестиваль «Jazz bez».

Фестиваль відкриє українсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka. Насолодитися чудовою музикою усі охочі зможуть 14 грудня, з 19:00, у стінах Волинського обласного академічного театру ляльок.

Українсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka – це одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного Jazz Bez. Проект народився на початку 2016-го у Берліні, а вже у вересні 2017 року отримав перемогу на легендарному фестивалі етнічної експериментальної музики Creole — Global Music Contest.

В основу музики, яку створює Leléka, покладені відомі народні пісні з України, що вдало поєднується з сучасним європейським джазом. Талант і сміливість в імпровізаціях, виконавський професіоналізм, помножені на неповторний український мелос, яким захоплюється весь світ, справляють на публіку магічне враження.

Також протягом трьох фестивальних днів (14-16 грудня) на поціновувачів джазу чекаютимуть виступи всесвітньо відомих гуртів Jonas Cambien Trio, Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue, Silhouette and Vinx, Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack, Aleksandra Kutrzepa Quartet.

Засновники фестивалю: Польський інститут права та Дзиґа.

  • 14/12 Jazz bez у Луцьку відкриє етно-джазовий бенд Leléka

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама