Коментувати

16/11 День студента святкуватимуть з гуртом «Mozgi»афіша

Цьогорічний день студента запам’ятається наймасштабнішим святкування в історії Луцька. 16 листопада на «Sport Arena», що у Adrenalin City, молодь буде «відриватися» на повну, а ті хто вже закінчив навчання згадають студентські роки.

Програма святкування буде дуже насичена і різноманітна, де кожен знайде щось своє: батл університетів, led-show, танцювальний флешмоб, фудкорт, бар, lounge zone, dj-парад та багато інших сюрпризів від організаторів дійства. Ну і звісно ж хедлайнер події гурт «MOZGI» – український суперпопулярний гурт танцювальної електронної музики, хлопці, котрі «порвали на шматки» найбільший фестиваль нашої країни Atlas Weekend, кліпи яких збирають рекордні перегляди на YouTube, а їхній ротаціям в радіо- та телеефірах позаздрять всі артисти нашої держави.

До Дня Незалежності MOZGI символічно представили свій перший україномовний трек «999» – це присвята Батьківщині та всім українцям, які гідні жити в кращій країні зі смачною їжею і найкрутішими дорогами. Це розповідь про світле майбутнє через поки не зовсім світле сьогодення. Але треба тільки трохи почекати – і все буде... Гурт разом зі знімальною командою проїхали півкраїни, щоб показати, наскільки різноманітна і багатогранна Україна, і що саме від молоді залежить як надалі буде розвиватися наша держава.

Усіх охочих запрошують 16 листопада о 20:00 у «Sport Arena» – «Adrenalin City» (вулиця Карбишева, 1, Луцьк, Волинська область).

  • 16/11 День студента  святкуватимуть з гуртом «Mozgi»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама