Коментувати

17/01 Великий святковий концерт Хору імені Григорія Верьовкиафіша

Хор імені Григорія Верьовки подарує лучанам величне Різдвяне дійство.

У період Різдвяних і Новорічних свят до Луцька завітає Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки. За доброю українською традицією, у цей святковий період прийнято ходити в гості з колядою, тож учасники хору приготували містянам приємний подарунок – великий концерт «Різдво іде по світу». 17 січня 2018 року на сцені Волинського Драмтеатру ім. Т. Шевченка відбудеться яскраве різдвяне дійство.

Великий святковий концерт Хору імені Григорія Верьовки — Різдвяне диво, на яке очікує ціле місто.
Коли місто Луцьк, оповите м’якою сніговою ковдрою, занурюватиметься у зимову сутінь, у драмтеатрі хурделитиме від емоцій. На лучан очікує шалена енергетика артистів і віртуозне виконання хореографічних композицій, потужне звучання різдвяних творів із різних куточків України, а також найпопулярніших пісень із різних країн світу, які подарують слухачам учасники хору. Це будуть незабутні дві години справжнього музичного екстазу!

Концерт «Різдво іде по світу» – саме та різдвяна казка, до якої може потрапити кожен.
І для цього потрібно зовсім небагато – лише Ваше бажання та квиток, який Ви можете придбати онлайн чи в касі драмтеатра.

Заколядуймо разом!
Приходьте поодинці та парами, невеличкими гуртами чи шумними компаніями, сім’ями та родинами, запрошуйте сусідів і гостей із інших міст, адже це саме той концерт, де всі мають бути разом, де можна в унісон заколядувати, побажати один одному всіляких гараздів! Зануртесь у чудову неповторну атмосферу святкування Різдва та Нового року, яка буває в ці дні лише у Луцьку! І нехай всі наші віншування збудуться і подарують кожній родині та всій Україні велику любов, щастя, достаток, злагоду та мир!

Квитки можна придбати на сайті kasa.in.ua, в барах «П'ятниця» (пр-т. Волі 17 та б-р. Дружби Народів 13А) або ж в касі драмтеатру.

  • 17/01 Великий святковий концерт Хору імені Григорія Верьовки

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама