Коментувати

19/08 Lutsk Wine. Фестиваль винаафіша

Цим літом вперше у Луцьку відбудеться LUTSK WINE – атмосферний фестиваль винної культури, основна мета якого дати можливість людям продегустувати велику кількість вин, розширити кругозір в легкій та простій формі, ну і звичайно отримати задоволення від хорошого вина, спеціально підібраних під нього страв і спілкування з друзями.

Більше 1000 пляшок, більше 100 видів вина з 30 регіонів 15 країн.

Фестиваль вина буде розташований на відкритій території рекреаційного комплексу Gosti, яка становить близько 8 000 м2 загальної площі.

ВИНО.
По території будуть розташовані дегустаційні зони з професійними сомельє. До вашого смаку ігристі, тихі, кріплені та витримані вина, білі, рожеві, червоні, легкі, фруктові та насичені.
Всі вина будуть представлені для дегустації в келихах. Італія, Франція, Германія, Австрія, Австралія, ЮАР, США, Іспанія, Португалія, Нова Зеландія і , звичайно, Україна.
ЇЖА.
Відкрита ресторанна зона BBQ, де будуть представлені близько 6-7 ресторанних блоків з монопродуктовим меню: бар устриць, meat&cheese bar, риба гриль, соковиті стейки, крафтові сири, авторський плов від шефа, випічка тощо.

ЗОНА КАЛЬЯНІВ IHOOKAH

РОЗВАГИ
Буде встановлена арт-зона, де музична сцена для проведення музичної розважальної програми, забав, інтерактивів, та майстер-класів. Ну і по завершенню фестивалю after-party для усіх гостей.

ДИТЯЧА ЗОНА РОЗВАГ з творчими майстер класами, аніматорами та дискотекою.

В ВАРТІСТЬ ЗАПРОШЕННЯ БУДЕ ВКЛЮЧЕНО:
200 грн – на цю суму ви отримаєте на рецепції фішки, які будете міняти в сомельє на наповнення ваших келихів обраним вами вином. Якщо фішки на суму 200 гривень закінчаться, ви можете обміняти ще гривні на фішки, щоб додегустувати бажані вина.
100 грн — включено в запрошення як застава за келих, який ви отримаєте в зоні рецепції. Після повернення келиху ви отримаєте назад ваші 100 грн.
50 грн – вартість організації фестивалю.

В загальному запрошення вартуватиме 350 грн, з яких на 200 грн ви смакуєте, а 100грн повернете по завершенню вашого перебування на території фестивалю.

  • 19/08 Lutsk Wine. Фестиваль вина

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама