Коментувати

24/09 Туристичний фестиваль “Вітрила пригод”афіша

23-24 вересня, Луцьк

Творчий туристичний клуб «Ми» запрошує на V туристичний фестиваль авторської пісні, фото- і кіноаматорів «Вітрила пригод», який відбудеться 23-27 вересня 2017 року в Луцьку. Фестиваль присвячений Дню туризму, Дню кіно та пройде під гаслом «Україна єдина».

Цьогоріч гостем фестивалю буде Олег Володкевич, який з 2009 року є режисером туристичної телепередачі “Феєрія мандрів”. Ним створено близько п’ятдесяти фільмів зйомки яких здійснювалися по Україні і за кордоном. Деякі отримали призи на кінофестивалях. Народився Олег у селі Дельфинівка Кропивницької області на межі Одеської та Миколаївської областей. В Одеській області закінчив середню школу.

У 1994 році вступив до інституту Карпенка-Карого, по спеціальності — акторська майстерність. Грав у театрах на Липках, театр Армії та Симферопольський російський театр ім, Максима Горького.

У 2004 році ще раз навчається в університеті Карпенка-Карого, за спеціальністю-режисер кіно і ТБ у майстра-керівника — Синьки Ростислава Олександровича. За цей час створюються різні фільми, телепроекти, сценарії.

Зокрема у 2004 фільм „ШУМ” (студентський)

Диплом за кращу відеороботу. 2 премія МФСФ „Пролог” 2004.

Приз за студентське ігрове відео Кінофестиваль «Відкрита ніч» 2004

2005—2009 Док. пригодницький проект «УКРАЇНА ЗАПОВІДНА»

«МАНГУП» «ДЕМЕРДЖИ» «КАРАДАГ» «ЕСКІ-КЕРМЕН» «МІЖРІЧЧЯ» (інші)

2008 «ІВАН ДРАЧ» док.фільм На замовлення міністерства культури України

Фільм лауреат мистецької премії „КИЇВ„ ім. І. Миколайчука

2009 «МАЯЧНЯ» (руйнівники міфів)

2011 «ЗАМІЖ ЗА ІНОЗЕМЦЕМ» док.драма (ВВС пригоди за кордоном)

2013 «МРІЇ ЖАННИ» ігровий фільм (корткий метр)

2014-17 «МІСІЯ ВОЛОНТЕР» док.фільм, АТО (серія сюжетів)

2016 «ПЕРВІСНИЙ АВАНГАРД» документальний фільм на замовлення Держкіно України є одним з перших досліджень українських народних музичних інструментів. Прєм’єрний показ його відбувся у листопаді 2016 року. Ідея створення та написання кіносценарію належить відомому кіносценаристу Богдану Жолдаку. А режисером фільму був Олег Володкевич. У фільмі показано багатство та різноманіття світу українських музичних інструментів, принцип їх створення, звучання. Адже музика — це початок чогось хорошого, теплого, райського, вічного, це безперервний творчий поклик, вважає режисер.

У 2017 році у розробці знаходиться ігровий серіал «ВОЛОНТЕРИ».

Зустріч з мандрівником, актором, режисером Олегом Володкевичем відбудеться о 12.00 23 вересня 2017 в Палаці культури, м.Луцька. Ви почуєте цікаві розповіді про його подорожі також ним буде проведено майстер-клас по зйомках, режисурі та монтажу туристичних фільмів на прикладі свого фільму.

Тому мандрівників, любителів авторської пісні, фото, кіно запрошуємо взяти участь у фестивалі «Вітрила пригод». Також нагадуємо, що до 15 вересня продовжено прийом ваших творчих надбаннь по фото, кіно, авторській пісні на фестиваль «Вітрила пригод» для участі у конкурсній програмі по напрямках:

1. Авторської пісні (номінації – «авторська пісня», «співана поезія»)

2. Фотоконкурсі – (номінації «пейзаж», «динаміка у подорожах», «портрет туриста»)

3. Конкурсі кіноаматорів — (номінації «фільм-мандрівка», «фільм-пошук «Краєзнавче дослідження», «фільм про особистість»).

Деталі у фейсбук-спільноті “Вітрила пригод” та за тел.: 067 332 93 34, 099 321 21 15 – Руслана Мельник.

Фестиваль фінансово та організаційно підтримують: управління культури Луцької міської ради та управління культури Волинської облдержадміністрації.

  • 24/09 Туристичний фестиваль “Вітрила пригод”

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама