Коментувати

23/10 Легендарний спектакль «Майстер та Маргарита»афіша

Легендарний спектакль «Майстер та Маргарита», де зіграють відомі та зіркові актори, представлять лучанам 23 жовтня. Показ відбудеться в облмуздрамтеатрі о 19.00.

За допомогою постановки і гри акторів, глядачі ніби перенеслися в стару Москву 30-х років, з усіма її подробицями конкретного побуту, атмосферою, барвами і навіть запахом. Жива гра акторів, чарівні звуки музики, буквально притягують до себе і зачаровують.

Приголомшливо виглядає рішення проблеми містики на сцені (як поставити на театральних підмостках булгаковські переміщення в часі, прозріння, перевтілення блазня Бегемота в кота і навпаки ?!). Дія спектаклю відбувається в дурдомі імені Леніна. Воланд, відьми, коти, Гаер, історичні особистості — все це маячня, гарячка, плід хворої уяви пролетарського поета Івана Бездомного.

А реальність — це гасел вірші поганого поета, правда, їх виспівує руда напівгола Гелла. На противагу своїй шизофренії Іван Бездомний виставляє посвідчення поета, яке «кому попало не дають», як відомо.

І дійсно, зіграти чесно і щиро історію любові, пережити її, пропустити через себе весь біль і страждання, під силу тільки найдосвідченішим акторам, акторам які дійсно вірять в те, що любов насправді сильніше смерті.

Спектакль «Майстер і Маргарита» вже давно заслужив репутацію самого популярного спектаклю в країнах СНД і зарубіжжя, що побив всі відомі рекорди глядацького попиту і касових зборів.

У ролі Маргарити — Народна артистка України Ольга Сумська.

  • 23/10 Легендарний спектакль «Майстер та Маргарита»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама