Коментувати

24/08 На свято незалежності у Луцьку великий бокс!афіша

До уваги лучан та гостей нашого міста. 24 серпня 2016 року о 17.00 годині з нагоди 25-ої річниці Незалежності України на проспекті Волі (балкон над центральним входом у парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки по проспекту Волі між будинками 8-10) відбудеться матчева зустріч з боксу між збірними командами міста Луцька та Івано-Франківської області.

Організаторами змагань цьогоріч є Луцька міська рада, управління з питань фізичної культури та спорту, КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради” та федерація боксу міста Луцька за підтримки депутата Луцької міської ради Сергія Шкоди.

Збірна команда Івано-Франківської області вважається однією з найсильніших регіональних команд України зі славними боксерськими традиціями. Повний склад команди гостей ще остаточно не сформований, проте відомо, що у збірній Івано-Франківської області будуть виступати чемпіони Європи та учасники чемпіонатів світу.

Змагання проходитимуть серед юніорів та чоловіків.

Команда-переможець визначатиметься за результатами чотирнадцяти поєдинків, серед яких 1 – юнацький, 3 – юніорських, 10 чоловічих.

Збірну команду міста Луцька представлятимуть спортсмени відділення боксу КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”. У її складі змагатимуться боксери з досвідом участі у різноманітних міжнародних та всеукраїнських турнірах, кандидати у збірну команду України, зокрема бронзові призери останнього чемпіонату України – Яків Левчик (вагова категорія 75 кг) та Вадим Пінчук (81 кг).

  • 24/08 На свято незалежності у Луцьку великий бокс!

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама