Коментувати

25/09 ДИТЯЧА ВИСТАВА «ТРАНСФОРМЕРИ У ПОШУКАХ ПЛАНЕТИ»афіша

Сучасну дитину, що володіє актуальними технологіями і живе в світі божевільного науково-технічного прогресу, важко чимось здивувати. Але ми взяли на себе відповідальність і спробуємо це зробити. Адже спілкування з живим театром, чудовою постановкою, професійними акторами чи навіть відомими персонажами в людський зріст  не замінить ніякого гаджету або супернавороченого комп’ютера!

Особливо, якщо це інтерактивне дійство з безліччю фантастичних персонажів, оснащене сучасними світловими приладами, лазером, ультрафіолетом, екраном, неоновими костюмами — словом всім тим, що необхідно для здійснення захоплюючої подорожі по планетах Сонячної системи!

Разом з головними героями вистави глядачі втратять кордон між реальністю і ілюзією, побувавши на вісьми планетах! Дізнаються, як влаштований наш Всесвіт, візьмуть участь в інтерактивних іграх, разом з героями стануть учасниками пригод, які чекають їх на кожній планеті.

18  унікальних персонажів не тільки розважать дітей, а й подарують їм масу пізнавальних відкриттів. Та й дорослим не доведеться нудьгувати, адже кожен з нас колись мріяв підкорити Космос, познайомитися з інопланетними істотами, перетворитися в симпатичного персонажа комп'ютерної гри і врятувати нашу планету від непроханих гостей!

Ми з нетерпінням чекаємо свого глядача, тому що в захоплюючу подорож на пошук планети потрібно вирушати тільки класною командою!

ЛУЦЬК: 25 вересня, Драмтеатр, поч. 18:00

Ціна білетів: 60 — 150 грн

Придбати квитки можна у касі театру (тел.: (0332) 20-30-32)

  • 25/09 ДИТЯЧА ВИСТАВА «ТРАНСФОРМЕРИ У ПОШУКАХ ПЛАНЕТИ»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама