Коментувати

25/09 Фестиваль історії, краси і жіночності – «Волинська княжна»афіша

Фестиваль історії, краси і жіночності – «Волинська княжна», що 25 вересня 2016 року втретє відбудеться на теренах історичної пам’ятки обласного центру – замку Любарта.

Фестиваль розпочнеться об 11.30 урочистою ходою учасників від Театральної площі до замку Любарта.

О 12.00 – урочисте відкриття фестивалю у замку.

У програмі фестивалю:

видовищні містечка історичної реконструкції;

знайомство із живими лицарями, козаками, піратами та кельтами.

Під час заходу можна буде не лише сфотографуватись із героями давнини і казок, а й стати учасником середньовічних розваг та ігор. Заплановані також показові бої, майстер-клас ковальської справи.

Зі слів організаторів заходу, сюрпризи будуть від луцького зоопарку та кінно-спортивної школи як для дітей, так і дорослих.

Крім того, працюватиме ярмарок-виставка народних ремесел та сучасних виробників натуральної та дизайнерської продукції. Охочі зможуть повчитись у майстрів їхньої справи. Інших можуть зацікавити послуги шаржиста і портретиста, які працюватимуть на святі. Для найменших – цікавий аквагрим.

Під час свята виступлять зразкова циркова студія «Каскад» з Костополя, музичний гурт «RoyalCitу», «TWІCEAWEEK», квартет «Лучано», особливі гості – Тетяня Власова (гурт «АССА»)та ін. Любителів танцю розважатимуть учасники «Elite — Dance», «DiamondStars» і багато інших. На гостей свята також чекають театральні вистави, дитячі постановки від модельного агентства «Gracemodelhaus» та уроки дефіле від Анни Тріль.

Родзинкою першої половини дня стане дитячий конкурс краси «Фея луцького замку», під час якого свою вроду і харизму продемонструють юні лучанки.

Натхнення і серце проекту – конкурс краси та жіночності «Волинська княжна».

Зі слів організаторів, на святі будуть пригощення, а саме – дичина з вогню, рибна карта, лаунж зона з баром і кальяном, а також фірмові страви від ресторану «Чевермето».

Події розгортатимуться навколо фантазійного конкурсу середньовічної краси, участь у якому братимуть усі охочі жінки – незалежно від віку, статури чи статусу – бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна уява і бачення свого образу у контексті стародавньої краси. У результаті оберуть у коронують переможницю – волинську княжну.

  • 25/09 Фестиваль історії, краси і жіночності – «Волинська княжна»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама