1 коментар

28-29/06 Ніч у Луцькому замку 2019афіша

Замок Любарта запрошує 29 червня на неймовірне театралізоване арт-шоу в атмосфері старовинного замку XIV століття.

Замок Любарта в Луцьку традиційно відкриє свої двері для гостей з усіх куточків України та всього світу 29 червня 2019 року. Організатори створили фестиваль заради популяризації історико-культурної спадщини міста, розвитку внутрішнього і міжнародного туризму, презентації сучасного і традиційного мистецтва, а також просування Луцька як культурно-туристичного центру Волинського регіону.

«Ніч у Луцькому замку» — це поєднання давнього і сучасного, історії та мистецтва. Нічна феєрія дозволяє познайомитися з багатьма жанрами мистецтва і популярними виконавцями. Майстер-класи проводять відомі майстри народної творчості, художники, режисери кіно та відео-арту, учасники клубів історичної реконструкції.

У програмі минулорічного фестивалю  – арт-інсталяція «Воскресіння», 3D-мапінг, лазер-шоу, виступ королівського оркестру та зірок світового рівня.

В усіх гостей буде можливість відвідати нічні екскурсії по замку, інтер’єрні фотозони, дегустації вин. А для батьків з маленькими дітьми передбачені веселі розваги та атракціони на Замковій площі протягом дня.

  • 28-29/06 Ніч у Луцькому замку 2019

Один відгук для 28-29/06 Ніч у Луцькому замку 2019

  1. Світлана says:

    Доброго дня! Відбудеться фестиваль «Ніч у Луцькому замку» 29 червня 2019 року ?

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама