Коментувати

28/01 Дмитро Комаровафіша

Луцьк 28 Січня 2018
РЦ «ПРОМІНЬ» о 14:00
ціна 100-390 грн

Творча зустріч.
Ми знайомі з ним, завдяки його проекту «Світ навиворіт». Сприймаючи світ його очима, нам здається, що ось простягни руку — і будь-який простір легко відкриється. Сюжети вражають своєю непередбачуваною насиченістю. Часом закрадається думка, що події просто змушені підлаштовуватися під нього. І, якщо ми дивимося його програми на одному диханні — значить він бачить те, про що ми тільки здогадуємося.
Відчути наживо пульс планети . Бути на піку ситуацій та подій. Стати провідником саме тих слів, які донесуть саму суть. Розповідати всім і тільки ВАМ.
Найімовірніше ця зустріч змінить все ваше життя. Після такого ємного спілкування все, що здавалося нездійсненною мрією — стане, практично реальністю. Поради і неймовірні історії, подолання себе і рух назустріч новому. Тепер ми живемо тільки так.
Від Ужгорода до Сєверодонецька — захоплююче спілкування з журналістом-мандрівником, який вміє не тільки вивертати світ, але і загортати оповідання.
Дмитро Комаров. Журналіст, фотограф, мандрівник з великої літери і просто розумний, привабливий чоловік.

Престижні нагороди і всілякі супутні його життя рекорди — ми відзначаємо. Він же їде на зустріч з вами, готуючись із задоволенням поділитися найцікавішим, пережити разом найцінніше ще раз.

  • 28/01 Дмитро Комаров

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама