Коментувати

28/05 Фестиваль сім'їафіша

У Луцьку відбудеться Фестиваль сім'ї.

28 травня, у понеділок, на другий день свята Трійці відбудеться чудове свято для всієї сім'ї.

Кожна подружня пара матиме змогу не лише гарно провести час у різноманітних локаціях, а й вперше в Луцьку взяти участь у ПОДРУЖНЬОМУ ЧЕЛЕНДЖІ! Команда організаторів пропонує вам збагатити свої стосунки і пройти 6 кроків до зміцнення сім'ї в інтерактивній формі.

Кожна подружня пара, яка пройшла всі 6 кроків ПОДРУЖНЬОГО ЧЕЛЕНДЖУ, автоматично стає учасником розіграшу сертифікатів на романтичну чи сімейну вечерю від наших партнерів – рекреаційного комплексу «Рестпарк» на 1000 гривень (у кількості 1 шт.), та «Базилік» на 500 гривень (у кількості 2 шт.) Сертифікат на 500 гривень отримає найдрайвовіша пара від піцерії «Фелічіта».

Для хоробрих, мужніх, відважних ТАТУСІВ в парку відбуватиметься силове змагання СУПЕРТАТО, в якому кожен батько за бажанням може взяти участь. За простих 30 секунд ви станете СУПЕРГЕРОЄМ для своєї дитини і подаруєте їй незабутні враження.

Унікальний подарунок для 10-ти особливих учасників змагання підготували організатори конкурсу. Вони отримають сертифікат на участь в унікальному майстер-класі для тата і дитини по виготовленню піци в піцерії «Фелічіта», який відбудеться 2 червня о 12.00.

Для дітей: зона активного відпочинку: батути, майстерки, розваги, велетенські мильні бульбашки.

НА СЦЕНІ:

• RULADA – популярна співачка, автор, композитор, зоряний педагог по вокалу, засновник унікальної авторської школи різножанрового вокалу ImproviNation, є номінантом ряду престижних музичних фестивалів і премій: Х-фактор, Хіт-конвеєр 2016, Українська пісня, YUNA та ін.
• Олександр та Віта Ліванцови – автори українського сімейного хіту «Моя сім'я», композитори, автори пісень, переможці конкурсу «Християнська пісня року»
• Сергій Рибак – композитор, джазовий виконавець, засновник Християнської естрадно-джазової школи «Тритон» в Луцьку та в Києві
• Подружні конкурси, ігри
• Подарунки для переможців від спонсорів

  • 28/05 Фестиваль сім'ї

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама