Коментувати

28/12 «Щенячий патруль рятує Новий рік»афіша

Привіт!
Всі ми, навіть дорослі, чекаємо на Новий рік – час, коли казковий настрій входить в наш будинок і дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про найменших? Адже вони посправжньому вірять у передноворічні чудеса і новорічну казку!

І подарувати таку казку своїй дитині простіше простого! А якщо головними героями будуть улюблені персонажі мультсеріалу «Щенячий Патруль» радості дітей не буде меж!

Зовсім не секрет, що відважні щенята-рятувальники із щенячого патрулю завжди і будь-кому готові прийти на допомогу — серед врятованих ними кого тільки не було! Але, як і інші малюки, щенята дуже чекають Нового Року і готуються його святкувати: прикрашають свої будинки в Бухті Пригод. Напевно, за декілька днів до свята нікого не доведеться рятувати, можна відмінно повеселитися і не думати про роботу.

Але не все так просто — на допомогу кличе не хто-небудь, а сам Новий Рік! Що з ним сталося? Чому він не може вчасно наступити? І як веселі щенята рятуватимуть свято? Про все це ви дізнаєтеся, відвідавши виставу для дітей «Щенячий патруль рятує Новий рік».

Яскравий, галасливий, барвистий і дуже веселий спектакль — саме те, що потрібно малюкам! Подаруйте дітям незабутнє новорічне свято! Казка зовсім близько!

Вік: 2-10 років
Вартість: 50 грн – 120 грн (залежить від місця). 28 грудня, «Промінь».

  • 28/12 «Щенячий патруль рятує Новий рік»

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама