Коментувати

29/05 Весняна Сотня 2018афіша

«Весняна сотня 2018» – безкоштовний любительський велопробіг, довжиною у 117 км.
Імпреза, що об'єднує власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, «лосів» і «матрасників», любителів позмагатися і порелаксувати.

Стартуємо від РЦ «Промінь» у неділю, 29 квітня, о 10:00.
Аби зареєструватися для участі у веломарафоні, перейдіть, будь ласка, за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6mrhGykgfK5gRG7usnhnijwRH9G_LbgHIQXqo5T9F75RHyA/viewform

Захід став вже традиційним завдяки велоклубам LUTSK GORILLAZZZ та «ВелоВершники», оскільки проводиться втретє.
Основною метою марафону є популяризація здорового та свідомого способу життя, а також велоспорту, як елементу проведення активного та корисного дозвілля.

Маршрут прокладений таким чином: Луцьк — Ківерці — Тростянець — Журавичі — Лопатень — Берестяни — Кадище — Дерно — Луцьк (117 км). В урочищі Лопатень, «Волинський музей лісу», передбачена зупинка-привал для відновлення сил.

Хочемо наголосити на тому, що дистанція «Весняної сотні 2018» є чималою, і до неї необхідно трішки підготуватись!
А саме, перевірити справність велосипеду: чи добре працюють гальма, чи змащений ланцюг, чи правильно підігнане сідло, чи добре накачані колеса…

Що необхідно брати з собою на «Весняну сотню 2018»?
Перш за все, це особиста безпека кожного учасника, тому ми дуже рекомендуємо наявність велошолому, заднього маячка та велоліхтарика. Також в пригоді стане зручний одяг: велошорти/штани та велорукавички допоможуть уникнути натертостей та неприємних відчуттів під час руху, окуляри вбережуть від потрапляння комах та вітру, синтетичні велофутболки та термокофти – допоможуть швидко відводити піт та воду, легка куртка-вітрівка захистить від вітру, переохолодження, сонячних променів.

Рекомендуємо взяти з собою також їжу для перекусу, горнятко для чаю та пляшку з водою, по можливості невеликий термос, легкий плед чи покривало для привалів.

Організацію велопробігу здійснюють ГО «Нова культура» за сприяння Громадянський рух «Cвідомі».

Партнерами заходу стали: СПОРТ ДЛЯ ВСІХ Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Kicks Space Magic Art Group Славна підвіска «Цуманська Пуща»

  • 29/05 Весняна Сотня 2018

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама