Коментувати

Смаколики до пиваафіша

Великий асортимент риби  чекає на Вас в мережі магазинів «Океан».

Смачна та корисна риба до пива є традиційною закускою. У барах всього світу її готують і подають у різний спосіб — смажену, слабосолену, свіжу. Для нас найбільш звичною є копчена чи в`ялена риба до пива.  Злегка солонувата зі солодким присмаком рибка підходить до будь-якого виду пінного напою, прекрасно відтіняючи його. Сьогодні для відвідувачів наших фірмових магазинів «Океан» представлений широкий асортимент: плотва, корюшка, лящ, бичок, вомер, окунь, щука, судак та ін.

Рибка ідеально підходить до пінного за своїми смаковими характеристиками. Солоний смак риби доповнюють присмаки солодкуватості та гірчинки, що є характерним також для різних сортів напою. Принцип вибору закуски ґрунтується на ваших уподобаннях.

Головний критерій у  виборі риби — свіжість. Адже тоді рибні страви мають неповторний смак і приємний аромат. Купуючи в мережі магазинів «Океан», ви отримуєте щойно виготовлену рибу. А, отже, корисну та поживну страву для всієї родини.

Можемо порадити до пива слабо солону червону рибу, нарізану тоненькими скибочками чи ароматну рибку гарячого копчення, також без надмірного вмісту солі.

Вибирайте рибу до пива в наших магазинах та отримуйте задоволення від поєднання пінного й свіжої, смачної помірно солоної закуски!

Для гуртових клієнтів, що готові співпрацювати з нами, ми пропонуємо гнучку систему знижок.

Тел. 096-5640800 E-mail: oceanteremno@gmail.com

Для детальної інформації ви можете зв`язуватися з нашим відділом продаж.

  • Смаколики до пива
  • Смаколики до пива #1
  • Смаколики до пива #2

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки

Реклама