У Луцьку після підвищення тарифу на проїзд у маршрутках змінився і розмір комісії при оплаті банківською карткою. Тепер вона становить 2,1% від суми платежу. Через це за одну поїздку пасажири додатково сплачують 50 копійок замість попередніх 45.
Нагадаємо, цього тижня вартість проїзду в міських автобусах зросла з 18 до 24 гривень. Перевізники пояснили підвищення тарифів збільшенням витрат на пальне, ремонт транспорту та обслуговування.
Раніше у Луцьку також подорожчав проїзд у тролейбусах, де ціна квитка зросла з 8 до 12 гривень.









