На Волині сталися дві ДТП з постраждалими: травмувалися велосипедист і мотоцикліст

На Волині за добу сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали люди. Аварії трапилися 11 травня у Луцьку та Ковелі, обох потерпілих госпіталізували до медичних закладів.

У Луцьку на вулиці Супутника 32-річна водійка Honda під час маневру збила 72-річного велосипедиста. Чоловік отримав травми та був доставлений до лікарні.

Ще одна ДТП сталася ввечері у Ковелі на вулиці Грушевського: мотоцикліст, за даними поліції, не дотримався безпечної швидкості та дистанції й врізався у Volkswagen, який рухався попереду.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за фактом порушення правил дорожнього руху. Обставини обох аварій наразі встановлюють слідчі.

Вісник Луцька